Foto: Freepik

2 iseloomuomadust, mis aitavad sul poksis edu saavutada

03. aprill 2024 | Uudised

Veebileht beacherreport.com pani kirja kaks iseloomuomadust, mis aitavad sul poksis edu saavutada ning olla parem poksija.

Julgus

Julgus on üks kõige alahinnatumaid edu saladusi. Sellele vaatamata on see aga ülioluline. Astudes ringi, pead olema valmis selleks, et vastane sind lööb. See aga nõuab paraja portsu julgust.

Astudes ringi, pead olema valmis selleks, et vastane sind lööb. See aga nõuab paraja portsu julgust.

Distsipliin

Ilma distsipliinita poksis edu ei saavuta. Et olla poksis edukas, peab jälgima, mida sööd, jood, kas saad korralikult magada, regulaarselt treenima.

Et olla poksis edukas, peab jälgima, mida sööd, jood, kas saad korralikult magada, regulaarselt treenima.

Ka Taur Guitor on Goodfight podcast`is rääkinud, et tõelist võitlussportlast iseloomustab distsipliin ja töötahe. Guitor tõi podcast`is välja, et kui tahad poksida ning ajada seda asja nii nagu seda peab ajama, siis tuleb kõik enda jaoks võimalikult professionaalseks mõelda. “Meie oleme selle tee see aasta ette võtnud, et mul on oma tiim. Mul on massöör, mul on inimene, kes ajab sponsori asju,” lausus ta.

Monika Kuzmina ja Taur Guitor. Foto: GoodFight, Alejandra Karu

“Ja siis on mul oma poisid ka. Kõik aitavad ja toetavad nii, kuidas saavad. Kogu selle töö taga on kindlasti ka mu pere ja vanaisa. Vanaisa on väga suur fänn ja väga suur mentor mu jaoks. Toetab mind ja aitab alati nii, kuidas saab. Kui midagi ei istu, siis ütleb otse ja on konkreetne. Põhiline õpetussõna on vanaisal olnud, et kunagi ei tohi alla anda, alati tuleb lõpuni minna.“

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel