Meediateenus

GoodFight seisab meedias võitlusspordikangelaste kõrval!

KES me oleme, MIKS ja KUIDAS saad sina tellida meediateenuse?

GoodFight on aastate jooksul olnud paljude võitlusspordiklubide meediapartneriks, juhtinud mitmete Eesti võitlusspordi tippsündmuste meediatööd, kirjutanud tuhandeid võitlusspordi uudiseid, artikleid ja persoonilugusid, teinud sadu intervjuusid võitlussportlastega ja seisnud ala eetilise ja positiivse kajastamise eest ajakirjanduses, toetanud tippsportlasi, koolitanud ja jaganud teadmisi ala parimatele.

MIKS? Sest sportlased on seda väärt. Professionaalidena teame, et ala populaarsuse tõus, sportlastele toetajate leidmine ja harrastajate suunamine ala juurde ja klubisse… seda ilma hea kommunikatsioonitööta ei juhtu.

Meediatiim koos Uku Jürjendaliga (Foto Dmitri Averjanov)

GoodFight kuulub kangelaste meediaagentuuri GoodNews Communication gruppi, mis korraldab juba enam kui kümme aastat Eesti ekspertide, kõneisikute ja spetsialistide meediatööd. Meie tiimi kuuluvad meediajuht, ajakirjanik, toimetaja, IT-spetsialist ja arendaja, videograaf ja fotograafid, sotsiaalmeedia spetsialist ja meediaprojektide assistendid.

Oleme ka toetanud võitlusspordi tipptegijaid ja heategevuslikus korras korraldanud mitmete sportlaste edutee meedias. Sportlased teavad seda hästi – selleks, et meie väikese riigi parimad sportlased saaks kodumaale kinkida olulisi medaleid ja maailmatasemel võistlusel au ja uhkusega Eesti riiki esindada, vajavad nad meie kõigi toetust! Üksi ei sünni siin ilmas midagi ja koos on alati kergem! Kui mõni sportlane on meie poole abipalvega pöördunud, pole vastuseta seni keegi jäänud.

King of Kings. Foto: Rasmus Kooskora

MIKS me seda teeme?

PUNKT 1: Iga ühiskond vajab kangelasi! Meil on au olla paljude võitlusspordi kangelaste toetajaks ja teekaaslasteks! Seisame vankumatult kangelaslike inimeste kõrval ja avame neile meedias uksed, et kogu ühiskond meie kangelastest kuuleks!

PUNKT 2: Sa ei ole üksi!  Tea, et kui otsustame ühise teekonna meedias luua, siis sa ei ole meiega kunagi üksi. Me juubeldame sinuga, kui saavutame koos kogu ühiskonna positiivse tähelepanu, kui võidad elu esimese matši või elu olulisema matši. Aga oleme vankumatult sinu kõrval, ka siis kui on rasked ajad!

PUNKT 3: Koos on kergem!  Tõde on see, et üksi ei jõua meist keegi nii kaugele, kui jõuame koos. Kui soovid rahus ja rõõmus teha seda, milles sina hea oled, juhtida võitlusspordiklubi, korraldada võitlusspordisündmust, teha trenni, anda trenni ja astuda parima versioonina iseendast ringi, et võita ja vajad vägevat meeskonda, kes sinu eest sinu sõnumit levitaks, siis võta ühendust! Me usume, et koos on alati kergem!

Foto: Erlend Štaub

Meediateenuse paketid: 

  1. Meedia ABC koolitus
  2. Konsultatsioon ja meediaplaani arutelu
  3. Sportlase kuupõhine meediateenuse pakett
  4. Võitlusspordiklubi kuupõhine meediateenuse pakett
  5. Võitlusspordisündmuste ühekordne meediateenus
  6. Erilahendused: professionaalne fotopäev ja fotoreportaažid, videoprojektid ja minifilm, sotsiaalmeedia disainid ja haldus, tekstiloome.

KÜSI PAKKUMIST:

info@goodfight.ee

5551 7551