Foto: Amanda Westcott, Triller

Vitor Belfort alistas Evander Holyfieldi

12. september 2021 | Uudised

Vitor Belfort alistas 11. septembril Miamis Triller Fight Clubi poksiüritusel Evander Holyfieldi.

Netis ei usuta, et sellistes sõumatšides sportlased endast kõik annavad, kuid 44-aastane endine UFC meister Belfort, kelle jaoks see oli teine poksikohtumine, alistas vanameistri tehnilise nokaudiga avaraundis. Korraldajate sõnul oli poksijate otsustada, kas nende võistlus läheb kirja ametlikuna.

Belfortil oli vabavõitlusest 18 nokaudiga võidu, ent UFC-st kaotused teiste seas Anderson Silvale ja Tito Ortizile. Belfort kaotas 2018. aastal UFC-s Lyoto Machidale ja teatas, et lõpetab karjääri. Seejärel sõlmis ta lepingu One’iga, aga lõpetas selle võitlemata. 2004. aastal rööviti Brasiilias Belforti õde, keda pole tänaseni leitud.

Trilleri poksiõhtut lubas vaatama minna Mike Tyson, kelle pärast Holyfield kaks aastat tagasi uuesti treenima hakkas. Holyfield poksis viimati 2011. aastal ja kuulutas pankroti välja aasta hiljem, kuigi teenis karjääri jooksul ligi 350 miljonit dollarit. Tal on kuue naisega 11 last. 58-aastane Holyfield pole ajaloo vanim profipoksija – inglane Steve Ward poksis 2015. aastal 59-aastasena.

Ülejäänud tähtsamad kohtumised:

Anderson Silva alistas Tito Ortizi
David Haye alistas Joe Fournier’

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel