VIDEO / Kamanin ei saanud KOK-il vastu hinnatud leedukale

27. september 2020 | King of Kings, Uudised

Kamaninite keskmine vend Semjon kaotas 26. septembril Vilniuses King of Kingsil poksimatši punktidega Evaldas Petrauskasele.

Tegu oli kuueraundise profimatšiga. Profina olid mõlemad kaotuseta, mõlemad 2-0. Kamanin alistas kuu tagasi LNK Fight Nightil neljaraundises matšis ühehäälselt Viktors Kogajsi.

Petrauskas on 2012. aasta olümpiapronks. Samuti on tal kaks EM-i pronksi. Ta on korraga proff ja amatöör. Amatöörina olid võidud-kaotused enne 36-20. Eestlastest on ta poksinud ka Maksim Vildega, keda võitis. Lisaks on ta poksinud World Series Boxingus, kus ta on 3-5.

Koroona paiskas KOK-i võitluskaardi segi: 10-päevast eneseisolatsiooni nõudva määruse tõttu ei saanud osaleda lätlased ja neile tuli leida asendajad.

Juba minilegendi staatusse tõusnud Dovydas Rimkus alistas seekord kikkpoksilahingus ühehäälselt poolaka Filip Rzondeki. „Loomulikult ma tahan selliseid vastaseid nagu Giorgio Petrosyan või Marat Grigorian, kuid pole saladus, et sellised suured nimed väldivad mind,” kurtis Rimkenzo, kelle soengud konkureerivad Tommy Cashi pöörasustega. „Ma isegi ei vaadanud, kes mu seekordne vastane on. Sain korralikult magama alles septembris, sest suvel oli vaja mööda Leedu linnu ja klubisid ringi tõmmata ja pidu panna.”

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel