UFC: Adesanya seljatas Costa

27. september 2020 | Uudised

UFC keskkaalu meister Israel Adesanya võitis 26. septembril AÜE „võitlussaarel” brasiillast Paulo Costat.

Adesanya võitis 2. raundi TKO-ga. Käis suur passimine ja siis leidis sihtmärgi üks pealtnäha juhuslik löök. Mõlemad olid enne kaotuseta. Matši oli kaua edasi lükatud, algul Costa vigastuse ja siis koroona tõttu. Enne seda käis meedia vahendusel pikk sõnasõda, aga arvati ka, et ainuke, kes nigeerlasele vastu saab, on just Costa.

Õhtu teises tiitlimatšis võitlesid vabale poolraskekaalu meistrivööle Dominick Reyes ja poolakas Jan Blachowicz. Ligikaudu 10 aastat seda kategooriat valitsenud Jon Jones jättis vöö suvel ootamatult vabaks, põhjus see, et ta soovis matši Francis Ngannouga, kuid küsis UFC sõnul „Deontay Wilderi suurusjärgus summat”. Kuna Reyesil oli vaid üks kaotus – justnimelt Jonesilt -, poolakal aga kaheksa, siis oli favoriit selge, kuid poolakas võitis 2. raundi TKO-ga. Lööke eriti ei tehtud, keegi eksida ei soovinud, siis aga Reyes lasi ühe löögi läbi ja vajus seejärel põrandale.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel