Sigrid Kapanen Tallinna Lennujaamas (Foto GoodFight, Evelin Kruus)

Sigrid Kapanen. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Maailmameistrivõistlustelt Viljandisse 3 medalit toonud poksiklubi palub abi

10. juuli 2024 | Uudised

Viljandis asuv Kondor Fight Club tegi sotsiaalmeedias postituse, kus palub heade inimeste abi. Nimelt tõdeb spordiklubi treener Ringo Tipp, et tundub, et kätte on jõudnud aeg, kus nad on sunnitud oma suure hoole ja vaevaga ehitatud saali kinni panema. Toome teieni Kondor Fight Club`i postituse muutmata kujul.

Tundub, et kätte on jõudnud hetk, kus oleme sunnitud oma suure hoole ja vaevaga ehitatud saali kinni panema. Viljandi suuruses linnas tippspordi tegemine on alati olnud pehmelt öeldes keeruline aga eriti keeruliseks läks asi paar aastat tagasi , kui meid põhiliselt toetanud ettevõte pankrotti läks ja lisaks on linn meil igal aastal üüri tõstnud. Need ~2,5 aastat oleme igal kuul olnud valiku ees, kas katta treenerite elementaarsed elamiseks vajalikud kulud või maksta ära saali üür.

Oleme üritanud žongleerida, et natuke ühte ja natuke teist ja juhuslike toetuste toel kuidagi elus püsinud aga see on olnud ülimalt stressirohke ja absoluutselt mitte jätkusuutlik ning nüüdseks on üürivõlg meil täielikult üle pea kasvanud.

Selle aja jooksul oleme toonud Viljandisse maailmameistrivõistlustelt 3 medalit – 2 kulda ja 1 pronksi, saavutanud ilusaid võite teistel suurvõistlustel ja hoidnud Viljandi lippu kõrgel.

See siin on viimane (võib öelda, et meeleheitlik) üritus leida asjale mingi lahendus. Äkki leiduvad siin veel mõned ettevõtted või eraisikud, kes oleks võimelised ja tahaksid meie klubi igakuiselt mingisuguse summaga arve alusel toetada ja tagaksid sellega võimaluse Viljandis kõrgel tasemel võitlusspordiga tegeleda.

Palun jagage, sest lahendus on vaja leida juba selle nädala lõpuks.

Teie abile lootma jäädes
Ringo ja Sigrid

Ringo Tipp ja Sigrid Kapanen Tallinna Lennujaamas. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Kapaneni võit on motivatsiooniallikas kõigile noortele sportlastele

21-aastane viljandlanna Sigrid Kapanen saavutas Kreekas toimunud taipoksi MM-il U23 maailmameistri tiitli juba teistkordselt. GoodFight`ile antud intervjuus tõdes ta, et ükski neljast matšist ei olnud kerge. Matše kommenteerides sõnas Sigrid, et kõige kergemaks vastaseks oli Venemaa. „Algul oli see, et sain teada, et ta on vasakukäeline, siis ma mõtlesin, et okei, see võib-olla tõmbas natuke lukku, aga kui selle nii-öelda flow kätte sai, siis ei jõudnud nagu lõpetada ka,“ jagas ta ning lisas, et kõige keerulisemat matši ta välja tuua ei oskagi. „Vietnam, Maroko ja Türgi, nad on kõik väga tugevad ja kõik olid väga erineva stiiliga. Ma niimoodi ei oskagi öelda, kes oli kõige raskem. Kõige viimases matšis ma sain kõige rohkem viga,“ lausus maailmameister.

Kevin Renno kommenteeris Tallinna Lennujaamas kahekordse maailmameistri Sigrid Kapaneni võitu, sõnades, et tegemist on tõelise motivatsiooniallikaga kõigile noortele sportlastele. „Sigrid Kapanen on meil sellisest väiksest linnast nagu Viljandi ja juba kaks korda maailmameistrivõistlused võitnud. See on väga vinge, super!“

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel