Yakuza Fight 6 Markus Mittal (Foto GoodFight, Evelin Kruus)

Markus Mittal Yakuza Fight 6 NEW ERA. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

YAKUZA FIGHT I Kaalukategoorias kuni 71 kg turniiri raames astub võitlusse taas Markus Mittal

09. juuli 2024 | Uudised, Yakuza Fight

12. oktoobril toimub Kalevi Spordihallis võitlusõhtu Yakuza Fight 7 CONTENDERS. Kaalukategoorias kuni 71 kg turniiri raames astub võitlusse taas Markus Mittal, kes alustas poksimist 2,5 aastat tagasi.

Markus Mittal. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Iga kaotus muudab näljasemaks

Mittal osales ka 16. märtsil Rakvere Spordikeskuses toimunud võitlusõhtul Yakuza Fight 6 NEW ERA.

Tol korral sõnas sportlane Goodfight podcast`is, et iga kaotus muudab ta näljasemaks. “Kõik kaotused, mis mul on olnud, on olnud sellised, et on just motivatsiooni juurde andnud. On andnud õpetusi, et mida järgmine kord paremini teha või mida rohkem teha.“

Kõik kaotused, mis mul on olnud, on olnud sellised, et on just motivatsiooni juurde andnud.

Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Tee, mida sa teha ei taha, aga tee seda nii, nagu armastaksid seda

Mittal toob välja, et on vaadanud ka mõningaid võitlussportlaste eluloofilme. Näiteks McGregori ja Tommy Fury ning Rocky kõik osad. Ta nentis, et viimases on näiteks väga palju tsitaate, mis väljenduvad ka päriselus. „Instagramis tulevad ka reelsid ette, kus on head ütlemised, mis motiveerivad tegema midagi, mida sa tegelikult teha ei taha. Samamoodi nagu Mike Tyson ütles, et tee, mida sa teha ei taha, aga tee seda nii, nagu armastaksid seda,“ lausus ta ja lisas, et see aga ei tähenda, et ühel hetkel see meeldivamaks muutuks, vaid hoopis vastupidi – alati läheb ainult raskemaks. „Kui sa lööd mingisuguseid lööke… Näiteks nagu mina vahepeal neid kick’e siin, siis sa mõtled ainult sellele, et pool on tehtud ja pool on veel minna. Või kui käid jooksmas pikemat distantsi, siis mõtled jälle, et 5 minutit on joostud, 5 minutit on jälle vähem joosta.“

Markus Mittal vs Tymur Didiaiev matši võitis kohtunike otsusega Tymur Didiaiev. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Mis olnud, see olnud

Kui Mittal sõbra kutse peale poksitrenni läks, siis teadis ta kohe, et tahab ka võistelda. „Ütlesin Kristo Männistule kohe, et tahan võistelda. Saigi tehtud niimoodi, et kahe kuu pärast olid esimesed võistlused. Peale neid jäi suurem paus sisse, sest mul oli varbaluu katki ja tuli hoogu maha tõmmata. Õnneks oli hooaja lõpp,“ lausus ta ja lisas, et võistles tookord Muay Thai Liigal, kus esimese võistluse võitis ja teise kaotas.

Markus Mittal ja Kristo Männistu. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Mida õpetas Mittalile aga tolle korra võit ja kaotus? „See kaotus oli natuke teistmoodi, sest läksin võistlema siis, kui mul oli varbaluu juba katki. See oli vaimselt raskem. Teine asi oli see, et saime võistluspäeval teada, et vastane on vasakukäeline. Ma ei osanud sellise asja vastu midagi teha. Olen uhke, et kaotasin ekstra raundis, kus mul tegelikult oli jalg juba paks nagu poksikinnas. Mis olnud, see olnud.”

Mittal tõi võitluskaardil välja, et astub 12. oktoobril ringi Skrillex & Rick Ross looga “Purple Lamborghini”.

  • Pileteid Yakuza Fight 7 CONTENDERS võitlusõhtule saab osta PILETITASKUST!
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel