Foto: EJU

VIDEO I Uue džuudosaate “Kõrge lend” avakülaline oli Otto Imala

13. aprill 2021 | Uudised

Rain Arukaevu, Mattias Kuusik ja Tevol Tamm tegid saatesarja “Kõrge lend”, mille avakülaliseks oli vahepeal Šveitsi esindanud Otto-Krister Imala.

Esialgu on plaanis kord kuus välja lasta üks saade, kuid kuna 16.-18. aprillini on tulemas Euroopa meistrivõistlused, otsustati algselt välja tulla veidi teistsuguse formaadiga ja tutvustada alustuseks Eesti sportlasi, kes seal osalevad.

Kuna käesoleval segasel ajahetkel noorematele võistlusi ei toimu, siis oluline roll on saatel panustada noorte seas Eesti džuudo propageerimisele.

Lisateemana on hetkel aktuaalne eesootava Eesti Judoliidu presidendi valimine. Saatesse tahetakse tuua presidendi- ja juhatuseliikmete kandidaate, kes peaksid järgmised neli aastat liitu juhtima.

Saate teemade seas hakkavad olema tehnikanurk, sündmustekalender, fotokonkurss, parimate heidete premeerimine ja palju muud huvitavat.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel