Foto: Petchyindee

VIDEO I Glory meister Petchpanomrung pidas üle nelja aasta tai poksi kohtumise

09. aprill 2021 | Uudised

Valitsev Glory meister Petchpanomrung kaotas kohtunike otsusega Songkhlas 9. aprillil tai poksis Chujaroenile.

64-kiloste meeste kohtumise 3. raundis sai lühem Petchpanomrung tabamuse jalaga kaela taha. Petchpanomrung testis vastast tihti jalalöökidega küljele, kuid need läksid vastu käsivarsi. Chujaroen survestas 4. raundis, ent naeratav Petchpanomrung tundus kohtumist distantsilt kontrollivat. Ta ei kartnud klintšida, aga paar korda ka põgenes. Võideldi ka 5. raundis, mis tähendas, et võistlus võis olla viigis. Aktiivsem oli lõpuraundis Petchpanomrung, kes järelikult kartis, et on taga. Fännid andsid hiljem kommentaarides võidu Petchile.

Petchpanomrung võitles tai poksis viimati 2017. aastal, kui ta kaotas Lumpineel veidra nokaudiga Rambole. Ta pidi kikkpoksima veebruaris Rise’i meistri Kento Haraguchiga, kuid Jaapan kuulutas välja viirusepiirangud. Glorys võistles ta viimati mullu veebruaris. Glorys teenib ta matši eest 40 000 eurot. Petchpanomrungi suurim saavutus tai poksis on WMC meistritiitel. Tal on võidud Kongsaki, Chamuaktongi, Prajanchai ja Sam-A üle.

Kaotus Kongsakile kohtumises Lumpinee meistritiitlile 2013. aastal on matš, kus ei tehtud peaaegu ühtegi lööki. Kaotus Chamuaktongile kohtumises Lumpinee meistritiitlile kolm aastat hiljem on juba palju vihasem, pidevalt on kontakt, kuigi lööke taas teha ei õnnestu, sest kaitse on nii tugev, klintš. Mõlemad „seovad” vastasel käed algul ära, ent mida edasi, seda enam jätab Petch siiski ruumi põlvelöökideks.

Chujaroen on Lumpinee meister 2015. aastast, kellel võidud teiste seas Thananchai, Chamuaktongi ja Yodpanomrungi üle.

Spordiametnike 2019. aasta võitleja Kiewpayak (112-22) kaotas teises peamatšis otsusega Kompatakile (94-18-2), kel kirjas võidud Rungkiti ja viimati märtsis valitseva WBC Muay Thai meistri Samingdeti üle. 2017. aastal nokauteeris Kompatak avaraundis jalalöögiga Puenkoni. Kiewpayak alistas Kompataki kaks korda otsusega 2019. aastal.

See oli teine päev kahepäevasest Muay Mun Wan Suki üritusest, mille 8. aprilli ühes peamatšis võitlesid Chamuaktong ja Kiewpayaki vanem vend Panpayak, teises aga Superlek ja Rungkit. Korraldajaklubi Petchyindee teatas, et kuna Taid tabas viiruse kolmas laine, on nende edaspidised üritused pausil. Peaaegu oleks toimumata jäänud ka see üritus.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel