VIDEO! Astur sai EM-ilt hõbeda

20. oktoober 2018 | Uudised

Maikel Astur võitis Bratislavas kikkpoksi EM-il hõbemedali.

Kuni 75-kiloste meeste K1 finaalis alistus Maikel Max Spodarenkole (Valgevene). Poolfinaalis oli ta jagu saanud Alessio Zelonist (Itaalia). Teine pronks läks Nikola Todorovičile (Serbia).

Rääkisime Maikeliga pärast esimest matši, siis aga tema meeskond enam rääkida ei lubanud, sest see segab keskendumist. Maikelil on ka tohutu peretoetus. Pole vist Eestis teist nii kõrgel tasemel võitlejat, kelle ema tema Facebooki küljele toetussõnu postitaks.

„Tunne on super hea, nagu alati peale võitu. Enda esitusega väga rahule ei jäänud. Tean, et olen suuteline paremaks, aga pole midagi nuriseda,“ rääkis Maikel. „Konkurendid on väga head, nagu arvata on sellisel võistlusel.“

Ta ütles, et eesmärk on kasutada ära oma eelised, milleks on teravad põlve- ja jalalöögid.

Kick light‘is sai kuni 84-kiloste meeste seas Alo Veenpere 5. koha, low kick‘is kuni 75-kiloste meeste seas Andrei Averkijev 9. koha ja K1-s kuni 71-kiloste meeste seas Sergei Makejev samuti 9. koha.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel