VIDEO! Taylor, Andrade ja Farmer võidutsesid

21. oktoober 2018 | Uudised

Bostonis toimus 20. oktoobril kolm tiitlimatši: Katie Taylor – Cindy Serrano, Demetrius Andrade – Walter Kautondokwa ja Tevin Farmer – James Tennyson.

Taylor ja Serrano poksisid Taylori WBA ja IBF-i kergekaalu tiitlitele. Taylor sai punktivõidu, kuid võitis Puerto Rico poksija vastu iga raundi. Taylor on nüüd 11-0. 36-aastane Serrano on endine WBO sulgkaalu tšempion. Ta oli võitnud 35 matšist 27. Kaotusi oli küll viis, aga mitte ühtegi nokaudiga. Cindyst kuulsam on muidugi tema noorem õde Amanda. Taylor pakkus Amandale matši eest viis korda rohkem Amanda senisest tippteenistusest, kuid Amanda eelistas vabavõitluskarjääri.

Andrade ja Kautondokwa poksisid vabale WBO keskkaalu tiitlile. Andrade sai punktivõidu, kuid lõi Namiibia mehe kolm korda pikali. Kautondokwa, kes oli nädal varem matnud ema, sai esimese kaotuse, ameeriklane on endiselt kaotuseta. Kautondokwa oli nokauti löönud 16 vastast järjest, kuid kõik vähetuntud. Andrade on 2007. aasta amatööride maailmameister. Ta oli aastatel 2013-2015 WBO kergekeskkaalu ja 2017. aastal WBA tšempion.

Raskesulgkaalu IBF-i tšempion Farmer nokauteeris 5. raundis Tennysoni. Farmer (27-4-1) võitis tiitli augustis. Põhja-Iirimaalt pärit Tennyson (22-3) on poksinud ka Eestis. Võitlus Farmeriga oli tema esimene tiitlimatš. Farmer soovib järgmiseks poksida WBA meistri Gervonta Davisega.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel