Vahhitov: Pereira kaotas pärast minuga võitlemist aru

13. märts 2021 | Uudised

Alex Pereira keeras ära, kui esitas pärast matši Artjom Vahhitoviga väljakutse Rico Verhoevenile, arvab Artjom Vahhitov.

„Rico vastu pole tal vähimatki võimalust. See on teine tase. Pereira teeb lihtsalt tühje sõnu,” ütles Vahhitov Combat Pressile. Pereira on jagu saanud Israel Adesanyast.

Kui Gloryl oli raske aeg, kaalus Vahhitov One’iga ühinemist. Viirus tabas tippsporti tõsiselt ja paljud sportlased otsisid pääseteed.

„Meil oli leping ja me ei tohtinud teiste organisatsioonide eest võidelda. Nüüd on leping lõppemas ja Glory on teinud palju parema pakkumise. Käivad läbirääkimised ka One’iga ja muude organisatsioonidega. Valime neist parima,” sõnas Vahhitov.

Tulemas on kordusmatš Pereiraga, mille eest Vahhitov saab rohkem raha. Glory president Pierre Andurand kirjutas pärast matši Vahhitovile, et tema arvates kohtunikud eksisid. Andurand oli seda matši kõige rohkem oodanud ja jälgis seetõttu tähelepanelikult. Vahhitov ürituse PPV-st osa ei saanud.

„See oli mul esimene selline juhus ja see pole eriti tore. Poksid tühjas saalis ja rahvas ei kannusta. Vähesed ostsid vaatamisõiguse, kuna hind oli kõrge,” lausus Vahhitov.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel