Foto: IG heleniusrobert

Ussik: ärge kandke Wilderit maha

05. oktoober 2021 | Olybet, Uudised

Aleksander Ussik ootab Deontay Wilderi ja Tyson Fury kolmandat kohtumist huviga.

„Mina kavatsen seda küll vaadata. Ma ei mõtle eriti sellele, kumb võidab. Matš tuleb hea. Wilderit ei maksa maha kanda, tal on vägev löök. Ma poksin sellega, kellel on lõpuks vöö,” ütles Ussik DAZN-ile.

Fury arvab, et psühholoogiliselt ukrainlast mõjutada ei õnnestuks. „Tema inglise keel pole kõige parem ja ta vist ei lase end teistest poksijatest häirida. Tema jaoks on poks töö. Ta pidas amatöörina sadu matše, on kahe kaalu meister,” sõnas Fury kanalile Behind The Gloves.

„Mind Ussiki võit Joshua üle ei üllatanud. Tal oli algul probleeme Witherspooniga ja Chisoraga, aga loeb tehnika. Ta oskas Joshuat lugeda ja loeb korduskohtumises veel paremini. Ta lubas, et on korduskohtumises veel kiirem,” tunnustas Wilder.

Wilder ütles, et Fury ei suudaks teda nokauteerida isegi sellisel õhtul, kui Wilder on elu viletsaimas vormis. „Ma lõpetasin meie eelmise kohtumise jalgel. Selle peatas üks nõrk mees meie meeskonnas,” lausus Wilder.

Wilder vallandas treeneri Mark Brelandi, kes viskas eelmises kohtumises ringi valge rätiku. Breland oli WBA meister 1987-1990. Ta on olümpiavõitja ja amatööride maailmameister.

Spordiennustusportaali Olybet andmetel on hetkel suurem võiduvõimalus Tyson Fury poolel koefitsiendiga 1,29 Deontay Wilderi 3,35 vastu. Matši statistikat saad jälgida ja panuseid teha Olybeti Fury vs Wilder kampaania portaalis.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel