Foto: Facebook.com/TysonFuryGypsyKing

Fury avaldas, kui palju ta praegu kaalub

04. oktoober 2021 | Olybet, Uudised

Tyson Fury avaldas, et kaalub hetkel 127 kilo.

„Mees, kes treenib läbi aasta, ei vaja kümnenädalast eritrenni enne matši. Olen praegu väga armsas ja mõnusas vormis. Ma võin alati poksida 12 raundi, ükskõik millises vormis ma ka poleks,” ütles Fury. Korduskohtumises Deontay Wilderiga kaalus ta 124 kilo.

„Tunnen end siiski hetkel üsna kehvasti. Kui lõpetate kaheksanädalase treeninglaagri ja tunnete end fantastiliselt, siis te pole korralikult valmistunud. Nädala pärast tunnen end fantastiliselt,” lausus Fury.

„Matšis Furyga on mul vaja välja panna vaid pool sellest, mida ma tegin treeninglaagris,” kiitles Wilder.

Wilder on kõige ohtlikum vastane pärast Vladimir Klitškot, tunnustas Fury. „Aga pole võimalik võita veenvamalt kui mina viimases kohtumises. See oli kõige ühepoolsem nüpeldamine, mis eales ühele kaotuseta üliraskekaalumeistrile osaks on saanud. Ma võitsin Wilderit raund raundi järel, nii et ta ei saa kuidagi öelda, et see talle üllatusena tuli,” rääkis Fury Daily Starile.

Fury promootor Frank Warren pettus selles, kuidas Anthony Joshua poksis Aleksander Ussikuga. „Kui Ussiku asemel olnuks Fury, siis kui kaua oleks Joshua vastu pidanud, arvestades, et Tyson on poksioskuste poolest Aleksandriga võrdne, kuid samas suurem, võimsam ja tal on laiem käte siruulatus? See kohtumine poleks kestnud kauem kui kolm raundi. Joshua vankus 3. raundis,” sõnas Warren.

Roy Jones arvab, et kui Wilder rajab taas lootused ühele löögile, siis ta ei võida.

Fury isa pakub, et pärast 9. oktoobri matši Wilder enam ringi ei ilmu.

Spordiennustusportaali Olybet andmetel on hetkel suurem võiduvõimalus Tyson Fury poolel koefitsiendiga 1,29 Deontay Wilderi 3,35 vastu. Matši statistikat saad jälgida ja panuseid teha Olybeti Fury vs Wilder kampaania portaalis.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel