Dmitri Gladõsev (sinises). Foto: Poksiklubi Kalev

UFN TARTU I Dmitri Gladõsev: poks on kõigi võitluskunstide alus

11. oktoober 2022 | Underground Fight Night, Uudised

15. oktoobril toimub Tartus asuvas spordiklubis Corsagym UNDERGROUND FIGHT NIGHT, mille peamatšis lähevad vastakuti eestlane Ott Remmer ja grusiin Levan Guruli. Teiste seas astub poksiringi ka Dmitri Gladõsev, kes võitleb Joel Lehiste vastu.

Dmitri Gladõsev. Foto: GoodFight / Erlend Štaub

Dmitri sõnab oma vastase Joeli kohta, et pole viimase võitluseid näinud – Dmitri teab vaid seda, et Joel kaalub temast paar kilogrammi rohkem. „Arvan, et see annab talle ka eelise,“ lausub Dmitri vastase tugevuste ja nõrkuste kohta.

Dmitri tunnistab, et valmistus UFN võitluseks ette ainult kaks nädalat. Viimased 1,5 kuud pole ta isiklikel põhjustel saanud sporti teha. See ei tähenda Dmitri sõnul aga sugugi seda, et astub ringi mitte valmis võitlema.

Foto: Erakogu

Oma suurimate eeskujudena võitlusspordis toob Dmitri välja hetkel veel poksivad poksijad nagu näiteks Bivol, Fury, GGG, Haney, Crawford, Usyk, Benavidez ja vennad Charlo`d. „Nad kõik on unikaalsed omal erilisel viisil,“ lausub ta

„Arvan, et poks on kõigi võitluskunstide alus,“ kommenteerib Dmitri selle kohta, mis teda poksi juures kõige rohkem köidab.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel