UFC tiitlimatšid: Nunes – Holm! Jones – Santos!

28. märts 2019 | Uudised

UFC praegune kukk-kaalu tšempion Amanda Nunes ja endine kukk-kaalu tšempion Holly Holm võitlevad 6. juulil Las Vegases üritusel UFC 239.

Samal üritusel võitlevad poolraskekaalu tšempion Jon Jones ja Thiago Santos. See suvenädal on tavapäraselt UFC aasta tähtsaim. Siis peab UFC Vegases igasuguseid vahvaid üritusi.

Holm ja Nunes on ainukesed, kes alistanud Ronda Rousey. Rousey oli vana džuudotüdruk, kes armastas heita puusalt, nood kaks aga teadsid võidelda distantsilt. Holm kaotas pärast seda järjest Miesha Tate’ile ja Valentina Ševtšenkole ning 2017. aastal ka Cris Cyborgile. Eelmisel aastal võitles ta vaid korra ja alistas Megan Andersoni, kuid raskemas kaalus. Holm sõlmis just UFC-ga uue kuuematšilise lepingu.

Jones säutsus veel mõni tund varem, et liigub ehk raskekaalu ja võitleb Stipe Miociciga. Santos (21-6) on võitnud neli matši järjest, viimati veebruaris 39 sekundiga Jan Blachowiczi üle. See oleks tema esimene tiitlimatš.

Blachowicz kohtub 239-l Luke Rockholdiga.

Üritusel lubas võidelda ka Conor McGregor, kuid ainult juhul, kui tema matš on peamatš. UFC teatas, et kuna tegu poleks tiitlimatšiga, siis see poleks ka peamatš.

Nädal varem, 29. juunil kohtuvad UFC Minneapolise üritusel äsja tiitli kaotanud Tyron Woodley ja Robbie Lawler.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel