Tyson Fury

Tyson Fury isa usub, et ta poeg suudab Deontay Wilderi viie raundi jooksul nokauti lüüa

13. august 2021 | Uudised

9. oktoobril toimuvad Las Vegases raskekaalu maailmameistrivõistlused, kus lähevad vastamisi Tyson Fury ja Deontay Wilder. Tyson Fury isa Johni sõnul on endine WBC raskekaalu tšempion Deontay Wilder tema poja jaoks endiselt tugev vastane, vahendas Boxingnews24.

John näeb Wilderit kui takistust teel, mille nad kõrvaldama peavad, et saada Tyson lahingusse raskekaalu tšempioni Anthony Joshuaga. Ta leiab, et Tysoni jaoks on tähtis enne lahingut fookus paika saada. Praegu on Tyson mõtetes oma perega, kes on tema jaoks loomulikult esikohal.

“Ajastus peab õige olema. Ainus probleem on tegevusetus. Kui Tyson oleks piisavalt aktiivne, võiks ta Anthony Joshua ja Deontay Wilderiga samal õhtul lahingusse astuda,” on Tysoni isa veendunud.

Wilder saab Fury jaoks nende kolmikmatšis väga ohtlik olema, eriti pärast seda, mis juhtus eelmine kord, kui nad võitlesid. Wilder arvab, et Fury tegi sohki ja ta tahab talle selle eest koha kätte näidata.

“Kui Tyson oma parima vormi saavutab, siis on matš viie raundiga läbi,” sõnas John.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel