Foto: Shutterstock

Iirimaa poksija Emmet Brennan: püüelge oma unistuste poole ja ärge leppige tavapärasega

13. august 2021 | Nõuanded, Uudised

Iirimaad 2020 Tokyo olümpiamängudel esindanud poksija Emmet Brennan ärgitas oma eilses Twitteri postitusi kõiki inimesi oma unistuste poole püüdlema. Selle mantra järgi elamine on teda väga hästi teeninud ja talle palju edu toonud.

30-aastane Brennan seadis endale viis aastat tagasi eesmärgiks olümpiamängudele jõuda. Ta andis endast selle eesmärgi saavutamiseks kõik ning läbi ohverduste ja pingutuste ta sel aastal sinna ka jõudis.

Olümpiamängudel ei olnud aga õnn kahjuks tema poolel ning ta jäi kaotajaks lahingus usbekist hõbemedalisti Dilshod Ruzmetovi vastu. Sellest olenemata tõi tema lugu talle austust ja uusi fänne, saades inspiratsiooniks paljudele.

“Tokyo, sa oled olnud imeline. Sa murdsid mind inimesena, aga ma sain mälestusi, mis jäävad terveks eluks meelde. Tokyost lahkudes pole ma sama inimene, kes seda teekonda 5 aastat tagasi alustades olin. Ainus nõuanne, mis ma inimestele anda saan: püüelge oma unistuste poole ja ärge leppige tavapärase eluga,” kirjutas Brennan oma emotsionaalses postituses.

Püüelge oma unistuste poole ja ärge leppige tavapärase eluga!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel