Tšempionid Habib ja Poirier võitlevad Abu Dhabis

05. juuni 2019 | Uudised

UFC kergekaalu tšempion Habib Nurmagomedov ja ajutine tšempion Dustin Poirier võitlevad ühele ja ainukesele tiitlile 7. septembril Abu Dhabis üritusel UFC 242.

Veel päev enne lepingu sõlmimist teatas Habibi isa, et arutatakse veel, kas järgmiseks võidelda hoopis Tony Fergusoniga või Conor McGregoriga. Ferguson olevat loobunud isegi matšist ajutise tšempioni tiitlile, kuna tal olevat isiklikke probleeme. McGregor tahtis matši eest rohkem raha, kui UFC oli valmis maksma.

Matš Floyd Mayweatheriga jäävat ära, kuna ei jõutud kokkuleppele UFC-ga.

Lisaks ütles Habib, et naaseb ringi septembris ainult siis, kui UFC lõpetab rüselemise eest ajutise võitluskeelu saanud semude Zubaira Tukugovi ja Abubakar Nurmagomedovi karistuse enneaegselt.

Habibi uus leping olevat suurim UFC ajaloos. Tema mänedžer ütles, et nad said nii palju, kui küsisid ja on väga õnnelikud. Lepingus olevat ka punkt puhuks, kui leiab aset võitlus George St-Pierre’iga.

Habib pole kaotanud ühtegi matši.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel