Towers: Wilder lööb tugevamini kui hobune

30. august 2018 | Uudised

Deontay Wilderi ja Tyson Furyga treeninud Richard Towers räägib, miks Furyl tuleb Wilderiga väga palju probleeme.

Towers on treeninud kõigi raskekaallastega – peale Joseph Parkeri – ja arvab, et Wilder lööb neli korda kõvemini kui Vitali Klitško, viis korda kõvemini kui Vladimir Klitško, kuus korda kõvemini kui Anthony Joshua ja kaheksa korda kõvemini kui Fury. „Deontay tabas mind lõuga ja mul oli selline tunne, nagu oleks ratsahobuse käest saanud. See polnud selline tunne nagu siis, kui Tyson või Povetkin mind lõi,“ sõnab ta Boxing Newsis.

Ta peab Furyst lugu, aga arvab, et Wilderiga on vara poksida. Furyl on selleks liiga suur keha ja pea, et Wilderi eest 12 raundi põigelda. „Deontay on kiirem ja osavam, kui tundub. Ta teab, kuidas lüüa. Mu jaoks oli üks raskemaid asju õppida, kuidas puhtalt tabada,“ lausub Towers.

„Ta lõi mind poolekiloste kinnastega. Furyt lööb 280-grammistega. Ja ta lööb 10. raundis sama valusalt kui esimeses,“ ütleb Towers.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel