„The Ultimate Fighter 28“ sai avalöögi

30. august 2018 | Uudised

UFC sarja „The Ultimate Fighter 28“ 29. augusti avaosas sai Maurice Greene võidu Przemyslaw Mysiala üle ja pääses teise ringi, Mysiala jaoks on aga saade lõppenud.

Tegu oli raskekaalumatšiga. Greene’i (5-2) treener on saates Kelvin Gastelum ja Mysiala (22-9-1) treener Robert Whittaker. Matši reklaamiti kui striker vs grappler. Mysiala on hooaja kogenuim võitleja, aga ta ei pääsenud pikemale Greene’ile lähedale. Greene, kes on osalenud Glorys, võitis avaraundis lõuahaagiga.

Sel hooajal osalevad raskeimad mehed ja naised. Visati kulli ja kirja ning Whittaker sai valida esimese võistleja.

Team Gastelum: Justin Frazier (USA, 10-2), Greene (USA), Josh Parisian (USA, 7-2), Ben Sosoli (Austraalia, 6-2), Marciea Allen (USA, 7-2), Macy Chiasson (USA, 2-0), Pannie Kianzad (Rootsi, 9-3), Bea Malecki (Rootsi, 2-0). Kianzad on alistanud MMA Rajul Helin Paara.

Team Whittaker: Michel Batista (USA, 4-0), Juan Francisco Espino Diepa (Hispaania, 8-1), Mysiala (Inglismaa), Anderson da Silva (Brasiilia, 3-0-1), Katharina Lehner (Saksamaa, 7-1), Leah Letson (USA, 4-1), Larissa Pacheco (Brasiilia, 11-2), Julia Stoljarenko (Leedu, 4-2-1).

Järgmise nädala saates võitlevad Kianzad ja Lehner. Sari lõpeb finaaliga 30. novembril Las Vegases. Võitjad saavad kuuekohalise lepingu UFC-ga. Samuti võitlevad lõpuks omavahel UFC keskkaalu tšempion Whittaker ja Gastelum.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel