Mirkko Moisar

Foto: Christo Neemre

SPORTLASE MÕTTED! Mirkko Moisar: olen meesterahvas, mehed ei virise ja nii jääb

26. detsember 2017 | Uudised

Mirkko Moisar on võitluskunstide sõdalane, kes jõudis poksini vägagi raskes keskkonnas kasvanuna. Seda hinnatavamad on tema saavutused ringis, sest Mirkko on kaasa löönud paljudel rahvusvahelistel üritustel ning enamasti edukalt.

Teda võib pidada Eesti poksijate paremikku kuuluvaks sõdalaseks. Vestlustes ja intervjuudes on ta tavaliselt sõnakehv, kuid GoodFight on leidnud tema väljaöeldus tõsiselt inspireerivaid mõtteid.

Elu on paika loksunud, ma olen saanud kogu oma energia panna sporti ja ma keskendungi ainult sellele, mida ma praegu siin tegin. Mu elus pole kõrvalisi asju, millesse energia maha läheks, see läheb ainult trenni.

Et jõuda sinnamaale, kus ma olen, on kõige tähtsam usk iseendasse.

Sellisele üritusele (Glory turniir – toim.) pääsemiseks pole peamine see, kui hea sa oled, sest häid fighter`eid on maailmas jalaga segada, vaid peamine on see, keda sa isiklikult tunned, et sinna pääseda!

Ma olen meesterahvas, mehed ei virise ja nii jääb. Isegi kui läheb halvasti, sa ei hakka ju jonnima!

Mina näen, et võitlusspordi trend ainult kasvab.

/Allikas: GoodNews/

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel