VIDEO! Rico Verhoeven kaitses tiitlit

30. september 2018 | Uudised

Amsterdamis peeti 29. septembril Glory 59, kus raskekaalu meister Rico Verhoeven alistas Guto Inocente.

Verhoeven läks kohe Inocentele lähedale, et takistada jalalööke ja löögiulatust. Verhoeven lõi jalgadega ja üritas Inocentet aeglustada. Inocente niitis siis 4. raundis Verhoevenil nii ülbelt (või süütult) jalad alt, et Verhoeven istus lihtsalt mõnda aega maas ja vaatas sellise näoga, et mis see nüüd oli. „Sa ei tohi nii teha!“ ütles kohtunik Inocentele. Kõik kohtunikud andsid võidu 50-45 Verhoevenile.

Õhtu teises tiitlimatšis alistas sulgkaalu ajutine tšempion Petchpanomrung tähtsama tšempioni Robin van Roosmaleni, kes ei saanud kaalu. Tailane võitis avaraundi. Van Roosmalen alustab tavaliselt aeglaselt ja oli 2. raundis aktiivsem, kuid tailane tabas endiselt paremini. Ta lõi hollandlast jalgadega jalgadesse ja kehasse. Van Roosmalen vastas käelöökidega, kuid edutult. Kõik viis kohtunikku andsid võidu 50-45 Tai võitlejale.

Endine Glory kuni 77-kiloste meeste tšempion Murthel Groenhart alistas 2. raundi TKO-ga Mohammed Jaraya.

Johan Cruijff Arena mahutab 55 000 pealtvaatajat.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel