VIDEO! Helenius võitis IBF-i tiitlimatši

30. september 2018 | Uudised

Põhjanaabrite hirm Robert Helenius nokauteeris 29. septembril Saksamaal kohaliku Erkan Teperi ja on IBF-i mandritevaheline tšempion.

Ilta Sanomat kirjutas enne matši, et „Helenius kohtaa dopinghuijari Teperin“. Teper võitis 2015. aastal EBU raskekaalu tiitlimatšis nokaudiga David Price’i, kuid jäi dopinguga vahele. Teper pidi Heleniusega 2015. aastal poksima, ent matš jäi dopinguskandaali tõttu toimumata. Helenius poksis selle asemel Franz Rilliga ning võitis EBU tiitli ja IBF-i mandritevahelise tiitli.

Eilse matši avaraundid kuulutas soomlaste MTV viigiliseks. 3. raundis lõi Helenius sakslase nina veriseks, ent Teper võitles 4. raundis nii tugevasti tagasi, et vaid gong päästis Heleniuse. Teper võitis ka 5. raundi. Helenius tundus väsinud. Helenius jaksas 6. raundis võidelda, kuid Teper käis kõvasti peale. 7. raund jäi viiki ja ka 8. tundus juba läbi olevat, kui Helenius tabas lõpusekunditel sakslast näkku ja saatis ta põrandale.

Helenius on nüüd 28-2, Teper 18-3.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel