Foto: High League

Poksimeister Brodnicka kaotas vabavõitlusdebüüdis juutuuberile

29. august 2021 | Uudised

Endine WBO meister Ewa Brodnicka kaotas Poolas 28. augustil High League’i ürituse vabavõitluskohtumises juutuuberile Aniela Boguszile.

„Sensatsioon!” kirjutas Sport.pl, kuigi Boguszil on mitmeaastane kogemus maadlejana. Bogusz viis vastase maha avaraundis. Kui ta tegi seda ka kolmandas ja Brodnicka löökidele vastata ei suutnud, peatas kohtunik kohtumise. Bogusz soovib nüüd võidelda mehega.

Brodnicka jaoks oli see esimene vabavõitlusmatš, Boguszil oli juba kaks võitu kahest matšist. „Ma oleks tema vastastest jagu saanud, üks käsi selja taga,” ütles Brodnicka. Bogusz küsis vastu, kas Brodnicka dopingutesti läbiks. Brodnicka tunnistas, et teenib High League’is rohkem kui poksimisega.

Brodnicka kaotas poksitiitli mullu Mikaela Mayerile. 37-aastane Brodnicka poksis viimati tänavu märtsis. Ta pidi vabavõitluskohtumise pidama tänavu juba varem, kuid vigastas end.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel