Leo

Eesti meistrivõistluste finaalis maadlesid vennad Uibod

29. august 2021 | Uudised

Märjamaal toimusid 28. augustil Eesti täiskasvanute meistrivõistlused, kus kreeka-rooma maadluse kehakaalus -72 kg maadlesid finaalis vennad Randel ja Raimond Uibo.

Eesti meistriks tuli Randel. Leo maadlejatest maadles veel kehakaalus -82 kg kolmandaks Robyn Paulberg ja vabamaadluse kehakaalus -65 kg teiseks Aik Atojan. Teise koha saavutas ka Robyn Paulberg kehakaalus -86 kg. Naistemaadluse kehakaalus -62 kg tuli teiseks Tiia-Triin Tomson.

Viienda koha vääriliselt maadlesid Matthias Tuulik (-86 kg) ja Maximus Maalinn (-65 kg). Klubide arvestuses oli Leo nii kreeka-rooma maadluses kui ka vabamaadluses 4. kohal.

Eesti meistrid kreeka-rooma maadluses

60 kg: Helary Mägisalu (Vändra SKP)
67 kg: Ott Saar (Lurichi MK)
72 kg: Randel Uibo (MK Leo)
77 kg: Uku Leitham (Tallinn Wrestling Academy)

76 kg: Marta Pajula (Tapa)

2019. aasta meistritega saab võrrelda SIIN.