Gert Koovit. Foto: Terence Dee

MÕTTEKOHT! Suvised treeningud: kui palju, mida ja kuidas on paras enda vormishoidmiseks?

13. juuli 2021 | Trennid, Uudised

„Praegusel ajal on ka keskpäevane käed taskus jalutuskäik kuritegelik oma keha suhtes,“ nendib värskes Naistelehe podcastis Mõttekoht jõutõstja ja personaaltreener Gert Koovit.

Treeningud ja toitumine ongi tänase taskuhäälingu saate teemaks. Saame teada, kas suvel treenida sama tuhinaga kui talvel, kas 10 000 sammust päevas piisab enda vormis hoidmiseks, kust leida trennimotivatsiooni, millest alustada, millised kellaajad on treenimiseks parimad ning kuidas end toitumisega seejuures toetada. Ja mitu muud kasulikku asja veelgi.

Vestlust juhib Naistelehe toimetaja Silja Paavle.

KUULA SAADET!

Gert Koovit võitis hõbeda Tšehhis 7.-13. juulini toimuvalt Masters-klassi varustusega jõutõstmise EM-ilt. Gert võitis 9. juulil hõbemedali kategoorias Masters 1 (üle 40-aastased, +120 kg). „Võistlus oli hetkeolukorda arvestades üllatavalt raske,” ütles Koovit. „Sihiks oli kindlasti 3. koht, aga salamisi unistasin hõbemedalist. 2. kohale tulemine eeldas kas maksimumtulemuste kordamist või siis isiklike rekordite tegemist.”

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel