WBA meistrit ei suutnud Serranoga poksima meelitada isegi 100 000 dollarit

13. juuli 2021 | Uudised

Amanda Serrano poksib 29. augustil Clevelandis üritusel, mille peamatšiks Jake Paul Tyron Woodley vastu.

Serrano, kellel on 40 võitu ja vaid üks kaotus, kaitseb sulgkaalutiitleid Yamileth Mercado vastu, kes on WBC meister kaal kergemas kaalus. Serrano mänedžer avaldas, et tegi ettepaneku poksida sulgkaalu WBA meistrile Erika Cruzile, kuid too loobus isegi 100 000-dollarisest pakkumisest.

Mercado on poksinud ainult ühe nimeka vastasega, Fatuma Zarikaga, kellelt ta tiitli võitis. Ka Serrano pani seda tähele ja ütles, et tema alistas Zarika kaks korda, Mercado aga esimeses tiitlimatšis Zarikale kaotas. Serrano lubas siiski vägevat Puerto Rico ja Mehhiko sõda 29. augustil.

Woodley ja Paul peavad kaheksaraundise cruiserweight’imatši. Woodley ütles, et soovib poksida tänavu kaks korda: augustis ja novembris. 39-aastane Woodley lõpetas kaheksa-aastase karjääri UFC-s nelja kaotusega. Ta oli Ben Askreni nurgas, kui Askren Paulile kaotas.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel