Foto: Freepik

Mida süüa enne poksitrenni?

16. mai 2024 | Uudised

Aktiivset eluviisi on oluline toetada piisava ja mitmekülgse toitumisega. Kui teed regulaarselt trenni ja soovid näha ka tulemusi, siis peaks jälgima ka seda, mida suhu paned, vahendab veebileht Fressi.fi. Mida siis süüa enne poksitrenni?

Hea sooritusvõime tagamiseks on enne trenni soovitatav eelneva nelja tunni jooksul süüa 1-2 korda süsivesikuid sisaldavaid sööke. See parandab lihaste tööjõudu, aitab toota energiat ja vastupidavust. Headeks valikuteks on näiteks erinevad puuviljad, marjasupid, smuutid, täismahl, helbed, müslid, riis, kartul ja pasta.

Hea sooritusvõime tagamiseks on enne trenni soovitatav eelneva nelja tunni jooksul süüa 1-2 korda süsivesikuid sisaldavaid sööke.

Kui soovid süüa vahetult enne trenni, peaksid eelistama kergesti seeditavaid toite. Nendeks on näiteks smuutid, joogijogurtid, banaan või väike puder. Jäta välja väga rasvased ja palju kiudaineid sisaldavad söögid, sest need seedivad aeglaselt ja võivad tekitada ebamugavustunnet.

Kui soovid süüa vahetult enne trenni, peaksid eelistama kergesti seeditavaid toite.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel