Foto: Freepik

Mida pakkida trennikotti?

17. mai 2024 | Uudised

Kogenenud poksitrennis käijale ei valmista ilmselt muret, mida trennikotti kaasa pakkida. Algajal trenni suundujal võib aga tekkida küsimus, mida võtta poksitrenni kaasa, vahendab veebileht Fressi.fi.

Kõigepealt ära unusta trenniriideid. Hea varustus loob mugavustunde. Hea oleks selga panna püksid, milles sul on eelkõige mugav olla ja liikuda. Trennipluusina võib kasutada kõike alates tavalisest t-särgist kuni trennitopini. Heasse trennivarustusse saab investeerida ka väikese eelarvega. Kõige A ja O on see, et neis on hea olla.

Hea varustus loob mugavustunde.

Paki trennikoti ka väike trennirätik, millega on hea higi ära pühkida. Kui higi satub silma, on see valus ning higist leemendades pole samuti mugav trenni teha.

Paki trennikoti ka väike trennirätik, millega on hea higi ära pühkida.

Ära unusta kaasa võtmast ka veepudelit.

Ära unusta kaasa võtmast ka veepudelit. Trenni ajal on hea juua, sest higistamise tagajärjel aurustub kehast vedelik.

Ka võib trennikotti kaasa pakkida väikese vahepala. Kui jõuad sööma alles tükk aega pärast trenni tegemist, oleks hea kehale kohe pärast trenni anda kiiresti imenduv toitaine. Heaks vahepalaks on näiteks banaan, mõni puuvili, toitev valgujook või smuuti.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel