Foto: Lomus

Lomatšenko õnnitles kõiki võidupüha puhul

09. mai 2021 | Uudised

Endine poksimeister Vassili Lomatšenko õnnitles 9. mai puhul Instagramis fänne.

„See tähtpäev kaugeneb meist igal aastal. Kuid me ei tohi unustada neid kangelastegusid, mida meie esivanemad tegid vabaduse, au ja jõuka elu nimel,” kirjutab ukrainlane ajal, kui Ukraina piiri taha kogunevad Vene väed.

„Sellel pühal tahaksin kõigepealt soovida rahu. Lõppude lõpuks pole miski kallim kui inimelu, emade pisarad, tohutu hulga inimeste purunenud saatused. Innustagu see võit ainult häid tegusid, armastust kodumaa vastu. Et keegi kunagi ei näeks sõda, “lisas ta.

Lomatšenko tegeleb praegu rõivafirma Lomuse (Lomatšenko + Ussik) turustamisega.

Lomatšenko peaks kohtuma 26. juunil Vegases Masayoshi Nakataniga (19-1), kes kaotas 2019. aastal otsusega Teofimo Lopezile, kuid nokauteeris mullu Felix Verdejo.

Samal õhtul plaanib kergekaalu meister Gervonta Davis poksida raskekeskkaalu meistri Mario Barrosega. Davis on endiselt meister ka kergekeskkaalus.

Lomatšenko ütles, et kui promootorid ei suuda kokkuleppele jõuda, peab ta ootama 2022. aasta aprillini, et Top Ranki lepingust vabaneda ja poksida Devin Haneyga. Bill Haney teatas, et lõpetab poja Devini treenimise ja pühendub laste kasvatamisele. Devin kaitseb tiitlit 29. mail Jorge Linaresi vastu.

Keskkaalu veel üks oluline nimi Ryan Garcia pidi kaitsma tiitlit 9. juulil Javier Fortuna vastu, kuid loobus, sest meediakära on mõjunud tema vaimsele tervisele.

Lopez kaitseb tiitlit George Kambosose vastu 5. juunil.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel