Lopezi matš tekitas mõra Joshua ja Fury kohtumisse

07. märts 2021 | Uudised

Anthony Joshua ja Tyson Fury tiitlimatši pole endiselt suudetud kokku leppida, üheks põhjuseks Teofimo Lopezi matš.

Joshuat esindav Eddie Hearn pakkus Lopezi ja George Kambosose (19-0) matši korraldamise eest 3 miljonit dollarit ehk kaks korda vähem võidupakkumisest. Furyt esindav Bob Arum nimetas Hearni seepeale luuseriks.

Arum oli teatud mõttes pahane, kuna tema Top Rank esindab Lopezit, kuid Lopez nimetas teda kitsipungaks ja pani tiitlimatši Kambososega enampakkumisele. Pole veel teada, millal see toimub, kuid kohtumise korraldab 6 miljonit dollarit pakkunud Triller, mis korraldas Mike Tysoni ja Roy Jonesi kohtumise. Triller on Ryan Kavanaugh, kes veel hiljuti oli filmiärimees firmas Relativity Media, mis tegi sellised filmid nagu „Fighting” ja „The Fighter”, kuid läks pankrotti.

Lopez saab 6 miljonist IBF-i sõnul 65% ehk ligi 4 miljonit, millest Top Rank võtab 20%. Lopezi kohustuslik vastane selgus mullu Lee Selby ja austraallase Kambosose kohtumisest, mille Kambosos võitis 118-110, 116-112, 114-115.

Floyd Mayweather ostis end 2006. aastal Top Ranki käest vabaks 750 000 dollariga, hakkas ise oma matše korraldama ja sai miljardäriks.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel