Läheb pööraseks: Astur – Vorovski!

29. jaanuar 2020 | Uudised

Järgmine Number One Fight Show toimub 16. mail Tondiraba jäähallis ja siis kohtuvad Maikel Astur ja Max Vorovski.

Astur võtab 4 kilo juurde. “Lähen vastamisi Eesti parima võitlejaga. Mehega, keda kõik kardavad surmavate kombode ja nokautide tõttu,” kirjutas Astur Facebookis.

Vorovski ei kirjutanud midagi. Vorovski kirjutas ainult sellest, et tuleb süüa frikadellisuppi.

Meenutame sel puhul tema võitlust 2012. aastast maailma tipu Džabar Askeroviga. Dagestani mees pidi Moskvas üritusel Glory World Series võitlema Robin van Roosmaleniga, kuid too vigastas enne kätt. Võrovski (kes on nüüdseks muutnud nime ingliskeelse maailma jaoks suupärasemaks Vorovskiks) oli hollandlasega vinge matši pidanud ja Hollandis treeninud, seepärast kutsuti ta mõnepäevase etteteatamisega Moskvasse. Eestlasest õpilasega saabus Venemaa pealinna ka Ramon Dekkers. Askerov oli hollandi stiili esindava Vorovskiga tõelises hädas: esimesed kolm raundi võitjat ei selgitanud. Anti lisaraund. Eestlase hüppelt löögid põlvega Askerov blokeeris, kuid ka temal ei õnnestunud Eestimaa meest nokauteerida. Ei tulnud võit ka ühehäälselt.

Askerov tunnistas, et Glory nimi pani ta närveerima. “Kui teatati, et 2:1, olin kindel, et antakse temale. 3:0 poleks viisakas,” sõnas ta.

Eelmisel aastal The League’il osalenud Maikel seda tänavu teha ei saa, sest samal päeval on tal Bulgaarias üritusel Senshi 5 matš WAKO Euroopa profimeistri tiitli peale.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel