Andrei Tšigileitšik jäi eelmise The League’i matšiga rahule

30. jaanuar 2020 | The League, Uudised

Tallinnas 22. veebruaril toimuva The League’i nelja mehe kikkpoksiturniiril osalevad Ott Remmer, Andres Oitsar, Romet Reilson ja Andrei Tšigileitšik.

Juulis 22-aastaseks saaval Tšigileitšikil on kolm võitu ja kaotust, lisaks viik. Ta on mitmekordne Valgevene meister. Lemmikvõitlejad tal puuduvad. Ta ei plaaninud spordiga tegelema hakata; selle juurde tõid ta vanemad. 15-aastaselt võitis ta tai poksi EM-il Portugalis hõbeda.

Nüüd töötab ta treenerina. Kuna Eestis on valupunkt treenerite autentsus, uurime Andreilt, kas Valgevenes paluvad treenida soovijad treeneritelt kutsetunnistust näha. „Suurem osa sportlasi on treenerid ja trennidesse tullakse nende tiitlite, mitte nende kutsetunnistuste tõttu,” vastab Andrei.

Üks tema kaotustest tuli eelmisel The League’il Rassan Muharebilt, kuid ta arvab, et matš polnud paha: „Hea vastane. Sain korraliku profikogemuse.”

Tänavuse The League’i kolme eestlasest vastast on ta Youtube’ist näinud, kuid palju targemaks sellest ei saanud. „Eestisse tulen selleks, et raha teenida ja areneda,” teatab ta ausalt.

Enda parimaks peab ta matši üritusel BFC (Belarusian Fighting Championship). Lisaks andis ta veel paari matši lingid.

Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel