Järgmised matšid: Commey, Navarrete

27. august 2019 | Uudised

Teofimo Lopez sai tahtmise ja poksib IBF-i tiitlile (62 kg) tšempioni Richard Commeyga 14. detsembril New Yorgis.

Commey alistas viimati juunis nokaudiga Ray Beltrani (Mehhiko), Lopez (14-0) juulis elu raskeimas matšis punktidega vähetuntud Masayoshi Nakatani (Jaapan). Lopez esindas 2016. aasta olümpial Hondurast. Commey ja Lopez poksisid samal üritusel ka 2. veebruaril.

14. detsembri ürituse peamatšis kohtuvad Terence Crawford ja Egidijus Kavaliauskas.

Tyson Fury ja Otto Wallini 14. septembri matšil poksivad ka WBO tšempion (56 kg) Emanuel Navarrete (Mehhiko) ja Juan Miguel Elorde (Filipiinid). Navarrete (28-1) alistas viimati augustis 3. raundis Francisco De Vaca (USA). Tema ainuke kaotus pärineb 2012. aastast elu kuuendast matšist, kus ta jäi Mehhikos neljaraundilises matšis punktidega alla ühele teisele kohalikule, kuid kuna too ei ilmunud kaalumisele, võitis Navarrete ometi mingi kohaliku tiitli.

32-aastane Elorde on samuti 28-1 ja kaotas samuti 2012. aastal. Ta on WBO Aasia ja Vaikse ookeani tšempion 2015. aastast, kuid kellegi tuntuga poksinud pole.

Rootsis on praegu suur Wallini-vaimustus, sest ta on esimene rootslasest üliraskekaalumees pärast Ingemar Johanssoni nii tähtsas matšis. Wallin (20-0) ütles, et Fury on parim maailmas, aga tal olevat Fury jaoks midagi sellist, mida inglane pole varem näinud. Wallin on poksinud ka eestlase Valeri Semiškuriga.

Piletid Fury matšile maksavad 106-606 dollarit.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel