Garcia jättis ka teise IBF-i tiitli vabaks

30. oktoober 2018 | Uudised

IBF-i kergekaalu tšempion Mikey Garcia loobus 30. oktoobril tiitlist ja liigub kaks kaalukategooriat kõrgemale, et poksida IBF-i tšempioni Errol Spence juunioriga.

Vabale tiitlile poksivad Richard Commey (Ghana) ja Issa Tšanijev (Venemaa). Commey (27-2) on kord varem tiitlile poksinud. See oli 2016. aastal samuti IBF-i kergekaalu tiitlile ja Commey kaotas siis Robert Easter juuniorile. Easter on mees, kellelt Garcia juulis tiitli võitis punktivõiduga.

Tšanijev (13-1, 6 KOs) on IBF-i mandritevaheline meister. Ta kaotas mullu kaasmaalasele Fjodor Papazovile, kuid on pärast seda võitnud kolm kohtumist.

Ameeriklane Garcia (39-0) loobus tänavu ka IBF-i kuni 64-kiloste meeste tiitlist, mille omandas mõne päeva eest Ivan Barantšik.

Matš Spence’iga (24-0) toimub ilmselt veebruari lõpus. Spence on favoriit, kuid Garcia teenib enam, kui ta oleks teeninud matši eest Commeyga. Garcia on endiselt WBC tšempion.

IBF küll tahab, et Spence poksiks 5. jaanuaril toimuva Kudratillo Abdukahhorovi ja Keita Obara matši võitjaga.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel