Crawford lõi Khani hella kohta

21. aprill 2019 | Uudised

WBO kuni 67-kiloste meeste tšempion Terence Crawford alistas 20. aprillil New Yorgis Amir Khani.

Crawford kukutas inglase kahelöögise komboga juba avaraundis. Kuuendas tabas ta Khani vasakhaagiga, mis tundus minevat vöökohta, kuid kordusest on näha, et löök läks madalamale. Khan krimpsutas nägu ja tema treener teatas, et tema sportlane ei saa jätkata. Crawfordile anti võit tehnilise nokaudiga ja ta säilitas tiitli.

Khani sõnul hakkas matš just huvitavaks minema, kuid ta tunnistas ka, et sai nüüd aru, miks Crawford on üks viiest parimast poksijast maailmas. Khan teenis 5 miljonit ja Crawford vähemalt 5,5 miljonit dollarit, lisaks osa PPV-st.

Õhtu tähtsuselt teises matšis sai Teofimo Lopez 5. raundi nokaudiga jagu Edis Tatlist (Soome). 21-aastane Lopez on viimasel ajal nõudnud matši Vassõl Lomatšenkoga, ukrainlane kostis selle peale aga, et õigus tiitlimatšile tuleb välja teenida. Tatli on poksinud 2008. aastal eestlase Leonti Vorontšukiga.

Üritusel poksisid ka Shakur Stevenson ja Christopher Diaz. Stevenson võitis 3:0. Diaz kaotas juulis WBO tiitlimatši Masayuki Itole.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel