Markus Mittal. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

HETKI TAIPOKSI MM-ILT I Vaata, kuidas Markus Mittal esimeseks matšiks on valmistunud

03. juuni 2024 | Uudised

Markus Mittal ja treener Kristo Männistu sõitsid 31. mail taipoksi MM-ile, mis toimub Kreekas. Männistu võttis Tallinna lennujaamas üle võitlusspordiportaali GoodFight Instagrami konto, kus ta igapäevaselt enda ja Mittali tegemisi jagab.

Esimesel päeval otsisid Männistu ja Mittal näiteks haiglat, kus saaks anda vereteste. Nimelt oli Mittal Eestis teinud valed veretestid ning pidi seega uued tegema. „Elu on seiklus. Kõigile teistele õpetuseks – tehke Eestis õiged testid, muidu maksate 175 eurot takso ja testide eest,“ tõdes Männistu.

Kohapeal said Männistu ja Mittal lõpuks tehtud ka kõik paberimajanduse – nagu ikka, siis peidetud kulusid tuli juurde, aga paberimajandus sai korda.

Männistu kajastas sotsiaalmeedias ka seda, kuidas Mittal trenni teeb, kaalukontrollis käib ja hetki avatseremooniast.

Täna, 3.juunil kui Mittal kaalu peal käis, selgus ka huvitav nõue. Nimelt peab Mittal enne ringi minekut habeme ära ajama. „Siin on väga huvitav nõue, habet ega udemeid lõual olla ei tohi. Kui mina peaksin võistlema, siis peaksin ennast täiesti ära raseerima. Ma võib-olla jätaks fight`i ära,“ naljatles Männistu oma habeme kohta.

Siin on väga huvitav nõue, habet ega udemeid lõual olla ei tohi.

Mittali esimene matš leiab aset täna, 03.juunil ning esimeseks vastaseks on Prantsusmaa esindaja Tom Podvin.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel