Ringo Tipp ja Sigrid Kapanen. Foto: Erakogu

ESIMENE VÕIT KÄES I Sigrid Kapanen võitis taipoksi MM-il esimese matši

02. juuni 2024 | Uudised

Kreekas toimub parasjagu taipoksi MM, millest võtab osa ka U-23 vanuseklassi maailmameister taipoksis ja Eestis tai, kikk- ja klassikalises poksis meistritiitli oma nimele kirjutanud Sigrid Kapanen ja tema treener Ringo Tipp. Täna, 2. juunil toimus Kapaneni esimene matš, kus ta teises roundis küünarnukkidega knockdown`iga matši lõpetas ja võitis.

Esimene ringi ja fight`i tunnetus on käes – edasi ainult tugevamalt

Kapanen lausus GoodFight`ile antud intervjuus, et täna oli tema esimene matš neljast ning esimene vastane oli Marokost. Ta tõdes, et tundis, et oli vastasest üle, aga enne kella tuli siiski kerge närv sisse ja tundis ka väsimust.

„Oleme valmistunud MM-iks juba sellest ajast, kui teada saime, et see tuleb, ehk siis umbes veebruarist või märtsist. Vahepeal tegin ka veel Yakuza Fight`il ja The Leaguel fight`i, mis kindlasti olid samuti suureks abiks MM-iks valmistumisel,“ lausus ta ja lisas, et homme on tal puhkepäev ning järgmine matš toimub 4. juunil Venemaa esindaja vastu.

Küsimusele, kuidas on enesetunne peale esimest võitu, vastas Kapanen, et pinge on maas. „Sain juba selle ringi ja fight`i tunnetuse kätte. Esimene tehtud ja siit ainult tugevamalt edasi.“

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel