Kristo Männistu. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

MM-i ÕPPETUNNID! Mittal võttis vastu kaotuse, treener jäi matšiga rahule

03. juuni 2024 | Uudised

Markus Mittal ja treener Kristo Männistu lendasid reedel, 31. mail Kreekasse, kus toimub hetkel taipoksi MM. Täna toimus Mittali esimene matš, kus talle sai osaks kaotus.

Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Männistu rääkis GoodFight`i Instagrami story`s, et nad on nüüdseks Mittaliga areenilt tagasi ning pidid seekord kahjuks Prantsusmaa esindaja vastu võtma kaotuse. „Vastane oli väga tugev ja osav,“ lausus ta ja lisas, et tema ise jäi matšiga väga rahule – Markus võitles väga hästi ja tegi hea esitluse. „Muidugi on kahju, et saime siin suurel turniiril ainult ühe matši teha, aga saime esimeseks vastaseks väga tugeva vastase. Ühe turniiri favoriidi, kes läheb homme turniiri teise favoriidiga vastakuti.“

Vastane oli väga tugev ja osav aga jäin matšiga väga rahule – Markus võitles väga hästi ja tegi hea esitluse!

Mittal nentis pärast matši, et tal pole tükk-tükk aega olnud nii rasket matši. „Nurgas tundsin, et ei jõudnud hingamist tagasi saada, kätes polnud lihtsalt jõudu. Ma ei tea kas see tuli suurest närvipingest, aga jah… Kätes polnud jõudu,“ kommenteeris ta.

Männistu tänas GoodFight’i Instagrami story`de vahendusel kõiki kaasaelajaid ja toetajaid ning edastas kõigile suured tänud. Ka soovitas ta kõigil matši järgi vaadata. „Näete ise ka, et tegelikult oli hea matš. Loodan, et keegi pole väga pettunud, sest meie pettunud ole. Võib-olla Markus on natukene rohkem pettunud, aga meie treenerid oleme õnnelikud. Järgmine kord paremini.“

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel