Foto: Bellator

Habib: kui annate Jemeljanenkole hea vastase, soovite talle kaotust

05. august 2021 | Uudised

Fjodor Jemeljanenko peab Bellatori lepingu eelviimase kohtumise 23. oktoobril Moskvas Tim Johnsoniga.

Venelase võimaliku vastasena mainiti Alistair Overeemi, kuid Overeem sõlmis lepingu Gloryga. Nimetati ka Junior Dos Santost ja endist WWE meistrit Jake Hagerit, kes vabavõitlejana on 3-0.

„Minu arvates pole Fjodoril kerge vastane,” ütles Habib Nurmagomedov. „Tahaks ju muidugi, et oleks kerge, sest siis saaks Fjodor kodupubliku eest võita. Pole ta ju enam noor. Pole tal vaja rabeleda noorte lõvidega. Ta on ennast tõestanud. Kui annate 44-aastasele Fjodorile hea vastase, soovite sellega Fjodorile kaotust.”

36-aastane Johnson (15-6) võitles venelase Valentin Moldavskiga 25. juunil raskekaalu ajutise meistri tiitlile ja kaotas. UFC-kogemusega Johnsonist eespool asuvad Bellatori tabelis siiski vaid Moldavski ja meister Ryan Bader. Jemeljanenko (39-6) võitles viimati 2019. aastal Quinton Jacksoniga ja võitis.

Moskva võistluse esimese matšina kuulutati välja Vitali Minakov – Tyrell Fortune. Endine Bellatori meister Minakov (21-1) võitles viimati 2019. aastal ja alistas Johnsoni. Minakovi ainuke kaotus tuli 2019. aastal Cheick Kongolt, keda ta 2014. aastal võitis. Ta lahkus 2014. aastal Bellatorist raha tõttu, kuid sõlmis 2018. aastal lepingu kuuele kohtumisele, 300 000 dollarit kohtumise eest.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel