Foto: Shutterstock.com

Alistamatu Ciryl Gane võitleb UFC raskekaalu vahetiitli nimel

06. august 2021 | Uudised

Derrick Lewis ja Ciryl Gane – need eliitraskekaallased (kuni 120,2 kg) võitlevad sel nädalavahetusel Houstonis UFC vahetiitli nimel.

UFC raskekaalu edetabelis teist kohta hoidev Lewis soovis tiitlimatši valitseva meistri Francis Ngannouga (Kamerun). Kuna polnud kindel, kas viimane on nõus matšiga juulis, augustis või kasvõi septembris, loodi vahetiitlivõimalus.

36-aastane ja 191 cm pikk Derrick Lewis saatis oma viimases matšis veebruaris põrandale kaasmaalase Curtis Blaydesi. See oli Lewise neljas järjestikune võit. Tal on MMA-võistlustelt 25 võitu (20 nokaudiga) ja seitse kaotust. 2018. aastal ei suutnud Lewis tiitlimatšis alistada ameeriklast Daniel Cormier’d, kuid Lewis oli meister Legacy FC-s.

31-aastane ja 196 cm pikk Gane pole kaotanud ühtegi MMA-matši. Ta on alistanud kõik üheksa vastast, neist kolm nokaudiga. Viimases matšis juunis alistas prantslane venelase Aleksander Volkovi. Varasemalt võistles Gane tai poksis, kus võitis kõik 13 matši. UFC raskekaalu edetabelis on ta kolmandal kohal.

Muljetavaldavat lahingut kannavad 8. augustil üle telekanal TV3 Sport ja voogedastusteenus Go3. Ülekanne algab kell 5 eelmatšidega.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel