Grigorjan tegi debüüdi One’is

04. detsember 2020 | Uudised

Marat Grigorjan (Armeenia) alistas 4. detsembril Singapuris One’i debüüdis kikkpoksimatšis Ivan Kondratjevi (Venemaa).

Grigorjan saabus ringi Armeenia lippu kandes. Armeenia vaevleb praegu Mägi-Karabahhi konfliktis. Grigorjan võitles teise kuulsa armeenlase Gevorg „Giorgio” Petrosjani moodi: käed kogu aeg ülal, kaitses, üksikud, kuid täpsed vastulöögid. Grigorjan lasi siiski avaraundis läbi Kondratjevi löögi lõuga ja pidi käe põrandale toetama. Järgmises raundis tabas Grigorjan venelase lõuga ja lõi tal pildi kotti.

Kondratjev on kunagine WAKO kadettide maailmameister. Viimased aastad võitles ta Tatneftis ja kaotas viimati armeenlasele Žora Akopjanile. One teatas just, et hakkas tegema koostööd Venemaa organisatsioonidega Russian Cagefighting Championship ja Fair Fight Promotion, et kasutada sealseid võitlejaid kasvulavana.

Grigorjan lõpetas lepingu raskustes Gloryga. Viimati võitles ta aasta tagasi, kui kaitses Glory meistritiitlit matšis Elvis Gashiga. Kaal on tal endine: kergekaal ehk 70 kilo. Selle kaalu tšempion One’is on Regian Eersel.

One’i kikkpoksi poolraskekaalu meister Roman Krõklja (Ukraina) pidi kaitsma tiitlit, kuid matš jäi koroona tõttu ära. One’i debüüdi pidi tegema Tayfun Özcan, kuid ka see kohtumine jäi meditsiinilisel põhjusel toimumata.

Seetõttu toodi soojendusmatšiks napi etteteatamisega Andy Souwer – Chun-Yu Zhang. Madalmaade mees võitis kõigi kohtunike arvates. „Ta on võidelnud tugevate võitlejatega, aga tema löögid on aimatavad,” iseloomustas vastast enne matši Souwer, kelle eesmärk enne pensionit on One’i tiitlivöö. Ta oli võidelnud viimati 21 kuud tagasi. Tema viimane võit pärines aastast 2016. Zhang võitles just oktoobris.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel