Danil Turilov. Foto: GoodFight

Danil Turilovi raamatusoovitus: „Fight Club“

09. veebruar 2024 | Uudised

Danil Turilov soovitab lugemiseks Chuck Palahniuk`i raamatut „Fight Club“, mille põhjal on vändatud ka samanimeline film.

Danil räägib, et raamat räägib isikust, kes on nii-öelda „valgekrae“ ehk töötab kontoris keskmiselt 9-17 ning kannatab insomnia ehk unehäire all. Hiljem kohtab peategelane saladuslikku meest Tyler Durdenit, kes on hoopis teistsugune, kui hall mass peategelase ümber. Tyler kannab särtsakaid riideid, käitub nii nagu tahab ja elab elu täiel rinnal. Peategelane ja Tyler hakkavad korraldama keldris kakluseid Fight Club nime all.

„Kuigi võib tunduda, et raamat räägib ainult paarist kutist keldris kaklemas, siis tegelikult on raamatul hoopis palju suurem tähendus. Mulle väga meeldib “Fight Club”, kuna Tyleri ütlused ja vaatenurgad on vägagi huvitavad ja soovitan kõigile, kas filmi vaadata või raamatut lugeda,“ sõnab Danil.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel