Mitteametlik: Crawford poksib 20. aprillil Khaniga

05. jaanuar 2019 | Uudised

WBO kuni 67-kiloste meeste tšempion Terence Crawford kaitseb mitteametlikel andmetel tiitlit 20. aprillil Madison Square Gardenis Amir Khani vastu.

Khan (33-4) ei vääri seda matši, arvab Boxing News 24. Ta oli viimati raskustes Samuel Vargasega, enne seda alistas aga keskpärase Phil Lo Greco. Khan on #4 WBO, #5 WBA ja #8 WBC tabelis. Ta võiks enne tiitlimatši alistada mõne tugeva pretendendi, nagu Josh Kelly, Egidijus Kavaliauskase, Kerman Lejarraga või Kudratillo Abdukahhorovi, ent risk neile kaotada on suur.

Khani promootor Eddie Hearn lootis, et Khan poksib märtsis või aprillis Suurbritannias mõnel suurel staadionil Kell Brookiga (38-2). Selle matšiga teeniks Khan 10 miljonit dollarit. Crawfordi matšiga teeniks ilmselt 3 miljonit. Mõlemat ei saa ja lisaks Khan ilmselt kaotaks Brookile.

Siia otsa paar uut tiitlimatši, mis on kindlad ja kus ka osaleb Vargas, ainult mitte Samuel: 9. veebruaril poksivad Californias WBC raskekukk-kaalu tšempion Rey Vargas (32-0, 22 KO) ja Franklin Manzanilla (18-4, 17 KO) ning WBA raskesulgkaalu tšempion Alberto Machado (21-0, 17 KO) ja Andrew Cancio (19-4-2, 14 KO).

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel