Mark Ellins. Foto: PK Kalev

Bad Boys Blue: Kalev plaanib 12. veebruaril suurt poksiõhtut

28. jaanuar 2022 | Uudised

Fair Play Promotion ja MSM Pol Management korraldavad Tallinnas 12. veebruaril Warrior Fight Clubi, kus plaanivad poksida ligi kümmekond Eesti tipp-poksijat.

Ja mitte omavahel. Kaupo Arro on hakanud ennast viimasel ajal võistlusvormi ajama ja plaanib naasta profipoksi tugevamana kui kunagi varem. Madis Hiiet teeb debüüdi cruiser-kaalus. “Mees on asja tõsiselt ette võtnud ja plaanib valitsema hakata seda kehakaalu vähemalt kodukamaral,” ütlevad korraldajad. Madise vastaseks on Jovan Karanovic (Serbia).

Maksim Vilde pakub alati hea lahingu kogu raha eest. Pavel Semjonov annab ka hea lahingu seekord. Mait Metsisel, tõelisel võitlejal, on plaan võit kirja saada teise serblase Igor Suvacarevi üle. Võistelda lubavad Gennadi Štšerbin ja Dmitri Gladõšev, kes treenis jaanuaris Leedus Eimantas Stanionisega.

Lisaks näeb põnevaid lahinguid teistest riikidest pärit profipoksijatelt. Inglane Mark Ellins, kes detsembris sai Tallinnas kiire võidu, kohtub Pawel Sowikiga (Poola). Kõige raskemate meeste kategoorias poksib ka Nicholas Asberry (Ameerika Ühendriigid, 10-2) Vlatko Vojnic Tuniciga (Ungari) ja Max Jenkins (kelle riiki Boxrec ei anna) Marko Gojiciga (Serbia).

Piotr Budziszewski (Poola) vastaseks cruiserweight‘is on Mateja Skapik (Serbia), Steffan Hughesi (Ühendkuningriik) vastaseks raskekeskkaalus Vanja Dumitrov (Serbia). Vastasteta on hetkel marokolased Abdessamad Gaabouri ja James Laguir.

Ligi 200 pealtvaataja suurusel publikul on võimalus üritust kohapeal jälgida. Bad Boys Blue esineb Al Capone’i restoranis järelpeol, kus võib kohtuda poksiõhtu võitlejatega.

Asberryl, Ellinsil ja mitmel teisel on juba bukitud kohtumised Warrior Fight Clubiks 26. märtsil. Eestis on praegu lubatud siseürituste korraldamine kuni 1000 inimesele.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel