Foto: Lii Raasuke

Silver Leesnurm kordusmatšist Anmar Knuudiga: mõlemad oleme kaks aastat kõvasti tööd teinud

Winter Fighti ringi astub 12. veebruaril kohalik mees Anmar Knuut, noor andekas sportlane, kes on viimastel võistlustel ka olnud võidukas ja näidanud tugevat võitlustahet.

Tema vastaseks on Silver Leesnurm, kes 2020. aastal Anmarit võitis, aga Eesti Muay Thai Liigas. Seekord on tegemist kikkpoksiga.

Silver meenutab, et eelmine matš oli kindlasti üks tema raskematest, kuna siis ei osanud ta veel võidelda õiges distantsis ega ka õiges tempos tööd teha. “Läksin kohe rapsima ja nii väsisin päris kiiresti. Võitsin 2:1. See üks raund läkski Anmarile, sest olin ennast tühjaks töötanud, et teha tasa pikkuse- ja kaaluvahe, mis meil sellel ajal oli,” räägib ta.

“Tema ja Konstantin Uskovi fight‘i vaadates on näha, et Anmar on kindlasti arenenud ja tal on ringis mugavam olla, aga nii on ka minu poolel – eks me mõlemad oleme see kaks aastat kõvasti tööd teinud,” usub Leesnurm.

Viimati kuulutas Winter Fight välja paari Daniila Subatšuss – Taur Guitor. Teades, millise luku taga Garanti poisse hoitakse, on alati sündmus näha neid teiste sarjade üritustel, seekord vastanegi väga põnev.

“Daniila ja Tauri fight tuleb seal üritusel kindlasti üks vägevamaid,” leiab ka Silver. “Mõlemad mehed on väga kogenud ja agressiivsed võitlejad ning mõlemal fighter‘il on kindlasti ka omad plussid. Daniilal on küll väike pikkuse-eelis, kuid Tauril tundub ehk ringikogemust olema natuke rohkem ning usun, et see võib Taurile võidu tuua, kuigi sellisel spordialal võib ükskõik mida juhtuda ja kummagi sportlase kohta minul midagi halba öelda ei ole.”

Leesnurme esimene võit tuli Karl Luhamäe üle 2019. aastal. Ta arvab, et kui vaadata seda matši ja teda nüüd ringis, siis see on nagu öö ja päev, aga ta peab Karlist väga lugu.

“See oli veel see aeg, kus ringis midagi välja ei tulnud ja lihtsalt proovisid mõned löögid kokku klopsida. Mäletan, et pärast fight‘i rääkisime juttu ja tuli välja, et ta oli täitsa tore mees,” sõnab Silver.

29. jaanuaril peetakse WAKO Eesti meistrivõistlused. Silver Leesnurmelgi on kavas seal osaleda ja teha katse tiitlit endale saada. Ta pole varem WAKO võistlustel käinud, kuid teab, et tema klubi varasemad liikmed on seal päris häid tulemusi saanud.

Otsest lemmikvõitlejat maailma kikk- või tai poksis tal polegi. Ta üritab võtta midagi endaga kaasa igalt võitlejalt, keda võitlemas näeb. Pingsalt jälgib ta küll Nr 1 Fight Show’d, eriti siis, kui Eesti mehed osalevad. “Väga tore on vaadata, et meil on nii andekad võitlejad ja nad annavad endast alati kõik, et võit meile tuua. Nende vaatamine toob kohati juurde võitlushimu ja motivatsiooni,” kiidab Silver.

Ka otsest lemmikalbumit möödunud aastast tal pole. Muusikaküsimus kerkis, kuna Winter Fightil mängib plaate Heidy Purga.

“Olen selline, kes kuulab peaaegu igat stiili muusikat. See oleneb alati päevast ja tujust. Kõige parem on kuulata muusikat autos peale trenni, sest siis on alati tuju üleval ja saab koos treeningukaaslastega oma lemmikutele kaasa laulda,” naeratab Silver.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel