AJALUGU I Pam Anderson ja wrestling

20. november 2020 | Uudised

Pamela Anderson lubas 1995. aastal, et saabub Wrestlemaniale mehega, kes võidab Royal Rumble’i.

Anderson saabus aga WWF-i meistri Dieseliga, mitte Shawn Michaelsiga, kes Dieselist Rumble’il jagu sai. Michaels saabus Jenny McCarthyga. Diesel alistas siis Michaelsi ja lahkus Andersoni ja McCarthyga.

James Dixon kirjutab raamatus „Titan Sinking”, et WWF-ile panigi suure paugu 1995. aastal sõpradest viisik Michaels, Diesel, Razor Ramon, Triple H ja 1-2-3 Kid, kes teatasid, et keegi neist ei tule võistlema, kui ei kutsuta ka ülejäänuid. Michaels avastas Dieseli WCW-st ja kutsus WWF-i. Keegi poleks arvanud, et tiitlile võitlevad mehed on parimad sõbrad. Nende suur sõber oli ka Bret Hart ja oleks sõpruse tõttu nendega liitunud, kuid Harti hirmutas, kui paljud teised narkootikume võtsid ja jõid. Kui WWF-i maadlejad nägid, kuidas The Kliq organisatsiooni valitseb, tekitas see nendes muidugi vastumeelsust, seda enam, et oli konkureerivaid sarju, kuhu minna.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel