YAKUZA FIGHT I Selgusid esimese turniiri poolfinaali vastased

15. märts 2024 | Uudised, Yakuza Fight

Täna toimus Rakvere Põhjakeskuses võitlusõhtu Yakuza Fight 6 NEW ERA poksijate kaalumine ja ametlik loos, mille käigus selgusid esimese turniiri poolfinaali vastased.

Kaalukategoorias kuni 71 kg asuvad võitlusse Allan Volosatõh, Markus Mittal, Ukrainat esindav, aga Eestis elav Bohdan Oliinyk ja Tymur Didiaiev, kes on samuti Ukrainast, aga elab Tšehhis.

Sportlased Yakuza Fight`ist:

11-aastaselt poksimisega tegelema hakanud Allan Volosatõh lausus võitluskaardil, et võitlusõhtu annab hea võimaluse saada juurde kogemust nelja mehe turniiril ning saada ühtlasi ka paremaks võitlejaks. “Ma ei pea otsima motivatsiooni, kui mulle meeldib see, mida ma teen,” rääkis Volosatõh Goodfight`ile selle kohta, mida motiveerib teda võitlema.

Treener Kristo Männistu käe all treeniv Markus Mittal nentis, et võitlusõhtu Yakuza Fight on hea võimalus ennast tõestada. „Iga kaotus muudab näljasemaks. Kõik kaotused, mis mul on olnud, on olnud sellised, et on just motivatsiooni juurde andnud. On andnud õpetusi, et mida järgmine kord paremini teha või mida rohkem teha,” lausus ta Goodfight podcast`is.

Eestis elav ja Ukrainat esindav Bohdan Oliinyk leidis, et Yakuza Fight on hea võimalus heisata oma riigi lipp.

Tšehhis elav ja Ukrainat esindav Tymur Didiaiev tõi võitluskaardil välja, et soovib Yakuza Fight`il tõestada endale ja kogu maailmale, et kõik inimesed on võrdsed.

Yakuza Fight võitlusõhtul astub ringi ka tai, kikk- ja klassikalises poksis meistritiitli oma nimele kirjutanud Sigrid Kapanen. Kapanen lausus, et tema eesmärgiks on võidelda sellel aastal nii palju kui võimalik. Võitlusõhtu on tema selle aasta esimene profimatš. Kapanen sõnas Goodfight`ile, et võitlussport sobib talle. Ta tunneb, et see tuleb tal välja ja ta jõuab selle alaga kaugele. „Mul on eesmärk elus saavutada midagi. Ma ei taha olla lihtsalt keegi, kes elab elu päevast päeva, vaid tahan, et peale seda kui mind enam ei ole, siis on minust maha jäänud jälg vähemalt.“

Kapaneni vastaseks on Tšehhist pärit Tereza Dvořáková, kes lausus, et Yakuza Fight pakub talle väljakutset ja kogemust.

Esimese turniiri poolfinaalis astuvad omavahel vastamisi:

  • Allan Volosatõh VS Bohdan Oliinyk
  • Markus Mittal VS Tymur Didiaiev
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel