YAKUZA FIGHT I Allan Volosatõh: iga võitlus on võrdselt oluline

01. märts 2024 | Uudised, Yakuza Fight

Allan Volosatõh osaleb 16. märtsil Rakvere Spordikeskuses toimuval võitlusõhtul Yakuza Fight 6 NEW ERA. Ta astub ringi kaalukategoorias kuni 71 kg turniiri raames.

Iga võitlus on võrdselt oluline

Volosatõh tõi välja, et otsustas osaleda Yakuza Fight`ilt, sest talle meeldib, kui see, mida ta armastab, võimaldab ka natuke raha teenida. “Armastan spordiala, millega olen tegelenud juba pikka aega. Võistlused on minu jaoks minu oskuste põhiliseks proovikiviks, aga ka hea praktika, mis aitab täita elu tähenduslikkuse, mitmekesisuse ja emotsioonidega.”

Küsimusele, mis muudab kõnealuse võitlusõhtu tema jaoks eriliseks, vastas Volosatõh, et tema jaoks on iga võitlus võrdselt oluliseks – kõik oleneb tujust ja enesetundest.

Ettevalmistused võitlusõhtuks

Volosatõh tõdeb, et kuna käib ka tööl, siis ei saa ta endale lubada, et pühendab kogu oma aja 100% ettevalmistustele, vaid ta treenib tööst vabal ajal. “Kui valmistun võitluseks, siis teen trenni kaks korda päevas. Kõige rohkem pööran tähelepanu kehalisele ettevalmistusele ja sparringutreeningutele,” lausus ta ja lisas, et alates hetkest, kui ta eelseisvast võitlusest teada sai, hakkas ta tegema tööd oma mõtteviisiga ja pani paika plaani. “ Kõige tähtsam on olla valmis lahingu päeval ning ärevust tekitavad mõtted kuidagi kõrvale juhtida. Liigne stress võib võitlust segada.”

Kõige tähtsam on olla valmis lahingu päeval ning ärevust tekitavad mõtted kuidagi kõrvale juhtida. Liigne stress võib võitlust segada

Allan Volosatõh

Kellega Volosatõh treenib?

Volosatõh räägib, et tema päevakava näeb välja selline, et hommikul kell 9 läheb ta ilma hommikusöögita trenni, päeval tegeleb asjaajamistega ning õhtul kell 20 läheb uuesti trenni. “Lisaks oma treeneriga treenimisele, teeme regulaarselt trenni ka teiste oma klubiliikmetega ning võimalusel reisime Lätti või Leetu.”

Motivatsiooni pole vaja otsida, kui sulle meeldib see, mida sa teed

“Ma ei pea otsima motivatsiooni, kui mulle meeldib see, mida ma teen,” lausub Volosatõh selle kohta, mida motiveerib teda võitlema.

Ma ei pea otsima motivatsiooni, kui mulle meeldib see, mida ma teen.

Viimane tund enne ringi

Viimane tund enne ringi kavatseb Volosatõh kuulata muusikat ning teha soojendust.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel